Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Fotogaléria: HC Košice - MHC Martin 4:1

TELEVÍZIA KOŠICE, 11.03.2016 20:27 | Šport
V prvom stretnutí štvrťfinále play-off vedú 1:0.

Košickí hokejisti zvíťazili nad MHC Martin 4:1 v dnešnom domácom prvom stretnutí štvrťfinále Slovnaft play-off. V sérii hranej na štyri víťazstvá tak vedú 1:0. Košičania svoj prvý gól strelili už v šiestej minúte, postaral sa o to Peter Boltun. Martin síce o dve minúty vyrovnal presným zásahom Filipa Surovku, no ešte do prvej prestávky vrátil Košiciam jednogólový náskok Eduard Šedivý. V druhej tretine skóroval Gabriel Spilar a štyri minúty pred koncom potvrdil jasný triumf košický útočník Richard Jenčík. Dnes ešte Nitra vyhrala nad Žilinou 4:3 po predĺžení. O dva dni neskôr odohrajú svoje série ďalšie dve dvojice - HC'05 Banská Bystrica si zmeria sily s Duklou Trenčín a majster z roku 2013 HKM Zvolen privíta na domácom ľade HK Poprad.