Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Fotogaléria: HC Košice - MHC Martin 3:2

TELEVÍZIA KOŠICE, 12.03.2016 20:52 | Šport
Hokejisti majstrovského HC Košice po piatkovom triumfe 4:1 nad hráčmi MHC Martin zvíťazili aj v sobotňajšom druhom stretnutí štvrťfinále Slovnaft play-off najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2015/2016.

Domáci však tentoraz v metropole východu uspeli tesnejšie 3:2. Zverenci českého trénera Rostislava Čadu viedli po prvej tretine 2:0 zásahmi Petra Boltuna a Gabriela Spilára v presilovej hre. V prostrednom dejstve hostia z Turca znížili zásluhou Filipa Nemčeka. V tretej dvadsaťminútovke najprv Košičanom dvojgólový náskok prinavrátil Tomáš Hričina a v poslednej minúte konečný výsledok stanovil Martinčan Michal Murček. "Oceliari" sú na polceste do semifinále vyraďovacej časti, séria hraná na štyri víťazstvá sa teraz na dva zápasy presťahuje do Martina.