K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

RegioJet ďalšie zdraženie dementoval

TELEVÍZIA KOŠICE, 19.05.2016 17:24 | Spravodajstvo
Vo verejnosti začalo rezonovať ďalšie zdražovanie cestovného vo vlakoch súkromného dopravcu RegioJet. S témou prišla HNtelevízia, pre ktorú zdražovanie lístkov naznačil majiteľ RegioJetu Radim Jančura. Uviedol, že žlté vlaky na trase Košice-Bratislava stále nie sú v zisku, čo by malo byť hlavnou príčinou zvyšovania cien.

Aktuálne stojí najlacnejší lístok 9 eur, v špičke s najväčším dopytom ale 13,30 € alebo až 18,70 €.

Hovorca spoločnosti Aleš Ondrůj ale informáciu o chystanom zdražovaní pre TV Košice dementoval a naznačil iný zámer: "RegioJet aktuálne nepracuje na žiadnych zmenách cien, naopak, pracujeme na koncepcii rozšírenia nadväzujúcich autobusových spojov. Chceli by sme napojiť viac významných miest východného Slovenska na naše vlaky z Košíc do Bratislavy, respektíve Prahy."

Podľa našich informácií by to malo znamenať priame autobusové či vlakové napojenie napríklad Michaloviec či Humenného. Vzniknúť by mohlo ešte v tomto roku. "Tieto veci sú aktuálne len rozpracované, no veríme, že ešte tento rok budeme môcť v tomto smere ponúknuť nejaké novinky. V každom prípade je skutočne naším dlhodobým zámerom naviazať tento región na diaľkové vlakové spoje RegioJetu," uzavrel Ondrůj.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Aktuálne reportáže

Nové
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
753
videní
04:12
Nové
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
82
videní
01:56
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
704
videní
03:39
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
614
videní
01:02


Facebook loginGoogle login