K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Futbalisti VSS porazili Bardejov a sú jesennými kráľmi

TELEVÍZIA KOŠICE, 06.11.2016 17:50 | Šport
Futbalisti FC VSS Košice zvíťazili v stretnutí štrnásteho kola druhej futbalovej ligy východ pred návštevou 376 divákov nad Partizánom Bardejov 3:1. S predstihom si tak zabezpečili titul jesenných kráľov.

"Už pred zápasom sme boli správne nabudení a ten rýchly gól nás len naštartoval. Vyhrali sme veľmi zaslúžene, pretože to bol podľa mňa jeden z našich najlepších výkonov," povedal kapitán VSS František Vancák.

Dva góly Košíc strelil v 26. a 60. minúte Nikola Dordevič, tretí pridal 70. minúte Sergej Ivanov.

"Bol to veľmi ťažký zápas na ťažkom teréne. Pripravovali sme sa ale veľmi poctivo a tak sme to zvládli veľmi dobre. Inkasovali sme veľmi rýchly gól, ale ten nás akoby nakopol a potom sme už režírovali zápasy my," uviedol dvojgólový Nikola Dordevič pre TV Košice. "Strelil som síce dva góly, ale mohol to byť aj hetrik. V poslednej minúte som sa ocitol vo veľkej šanci, ale bol som už unavený a nebol som na to pripravený. Teší ma, že máme v suchu titul jesenného kráľa a do jarnej časti tak vykročíme v ideálnej pozícii. Čakajú nás však ešte dve kolá, ktoré potrebujeme zvládnuť rovnako dobre."

Za hostí skóroval už vo štvrtej minúte Michal Hamuľak, no to Bardejovčanom podľa ich stredopoliara Michala Horodníka skôr ublížilo.

"Celý týždeň sme sa pripravovali na ťažký zápas. Vedeli sme, že Košice majú mladý, ale veľmi dobrý tím. Začali sme výborne a strelil sme rýchly gól. Potom sme ale nezachytávali útoky súperov, strácali sme veľa lôpt a z toho plynuli chyby. Musím priznať, že Košice vyhrali zaslúžene," uviedol Horodník.

Košičania zvýšili týmto víťazstvom náskok pred druhým Bardejovom na sedem bodov, pričom na jeseň sú naplánované už len dve kolá.

FC VSS Košice - Partizán Bardejov 3:1 (1:1)
Góly: 26. a 60. Dordevič, 70. Ivanov - 4. Hamuľak

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
683
videní
05:46
176
videní
142
videní


FacebookloginGooglelogin