K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Volejbalové derby jasnou záležitosťou Prešova

TELEVÍZIA KOŠICE, 06.11.2016 21:45 | Šport
Východniarske volejbalové derby vyznelo jasne pre vicemajstra z Prešova, ktorý vyhral v Košiciach 3:0 a na palubovke košického tímu triumfoval prvýkrát of 4. 10. 2014. VK MIRAD PU sa tak udržal na čele tabuľky, ale má o jeden odohratý zápas viac ako nezdolaná Nitra.

VK KDS Šport Košice - VK MIRAD PU Prešov 0:3 (-23, -19, -14)

Zápas trval: 75 minút. Rozhodovali: Fiľo a Andrejčák.
Košice: Bališin 2, Kasperkevič 0, Jakubov 14, Kríž 1, Lamanec 12, M. Sopko ml. 8, libero Vitko (Šompľak 1, Labik 0, Smolej 0, Šimoňak 1). Tréner: R. Vlkolinský.
Prešov: Halaj 1, M. Sopko st. 22, Macko 4, Lux 19, Hudák 8, Červeň 7, liberá T. Lampart a Pavlinský (Rajduga 0). Tréner: J. Vlk

Martin Sopko (Košice): "Myslím si, že to malo veľmi rýchly priebeh. Zo začiatku sme sa snažili zatlačiť na súpera servisom a to sa nám i darilo. Získali sme päťbodový náskok, ale ten sme stratili a Prešov si ustrážil koncovku setu. To nám vzalo vietor z plachiet a v poslednom sete nás už rozbili na štrnásť."

Michal Červeň (Prešov): "Vyhrali sme 3:0, ale ak by sme nezvládli koncovku prvého setu, tak sa to mohlo pokojne otočiť na opačnú stratu. Prehrávali sme tam o päť či šesť bodov a ten obrat nás psychicky povzbudil. Košice asi naopak položil. V tejto hale sa nám nehralo nikdy ľahko a sme radi, že sme tu konečne vyhrali."

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
156
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
217
videní
00:31
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
340
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
45
videní
00:33


Facebook loginGoogle login