609 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Vianočná atmosféra príde k Auparku už v sobotu

TELEVÍZIA KOŠICE, 25.11.2016 09:17 | Spravodajstvo
Aj keď sa Rozprávkové Vianoce v Košiciach začnú až 5. decembra, čaro vianočných trhov si v metropole východu budete môcť vychutnať už od zajtra. Na Námestí Osloboditeľov tu bude do 23. decembra spolu 15 predajných stánkov. Ako pre TV KOŠICE povedal riaditeľ Auparku Marcel Boroš, "v ponuke budú okrem všetkých druhov tradičných trhových jedál aj jedlá z modernej kuchyne, široký výber vianočných nápojov, výrobky šikovných remeselníkov a prebiehať bude aj predaj živých vianočných stromčekov."

Podľa jeho slov, "novinkou bude skladba nájomcov a rozšíri sa aj ponuka jedál". Výber predajcov podlieha ponúkanému sortimentu a kvalite. Iné trhy M. Boroš za konkurenciu nepovažuje: "Tieto vianočné trhy vnímame skôr ako pridanú hodnotu pre našich návštevníkov, v žiadnom prípade neberieme tieto trhy ako konkurenciu pre trhy na Hlavnej ulici, respektíve iných miestach v rámci Košíc. Našim cieľom je v podstate len vytvoriť príjemnú vianočnú atmosféru pre návštevníkov Auparku a mesta Košice."

Pred Auparkom bude každú sobotu až do Vianoc pripravený aj hudobný program, už zajtra bude hlavnou hviezdou vianočných trhov Milan Lasica.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

Váš tip
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1364
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1081
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2130
videní
03:13
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2430
videní
02:33


Facebook loginGoogle login