K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Váš tip

Košický Aupark chystá zmeny v parkovaní

TELEVÍZIA KOŠICE, 27.01.2017 13:44 | Spravodajstvo
Medzi Košičanmi ešte stále rezonujú zmeny v platenom parkovaní v Košiciach v réžii EEI a nové rezidentské zóny. Mnohí kvôli spoplatneniu nových zón, riešili krátkodobé parkovanie v centre aj využitím parkoviska v Auparku, ktorého celková kapacita je 1100 parkovacích miest. Od 1. marca  však Aupark avizuje zmeny.

Doba bezplatného parkovania v pracovných dňoch sa skracuje z troch na dve hodiny. Po uplynutí tohoto času bude parkovanie spoplatnené sumou 2 eurá za každú začatú hodinu. Počas víkendov a sviatkov zostáva bezplatné parkovanie bez zmeny, teda 6 hodín denne.

Aupark Košice od 15. januára ukončil aj vydávanie a nabíjanie kreditných parkovacích kariet. Karty s nabitým kreditom je možné využívať naďalej, po vyčerpaní všetkých kreditov a kariet už systém nebude aktívny.

Poslednou avizovanou zmenou je zmena výšky mesačného paušálu. Túto možnosť využívajú hlavne tí, ktorí parkovisko využívajú pravidelne a bez časového obmedzenia. Od 1.3.2017 sa zvyšuje jeho výška zo 65 eur na 100 eur mesačne. Dĺžka prenajatia a kvartálna fakturácia zostáva nezmenená.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
330
videní
01:58
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
755
videní
02:27
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1188
videní
01:53


Facebook loginGoogle login