K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Hokejové hviezdy si dali rande pod Tatrami

TELEVÍZIA KOŠICE, 30.01.2017 07:22 | Šport
Vydarené akcie v exhibičnom duchu videl takmer do posledného miesta zaplnený Zimný štadión mesta Poprad, kde sa v nedeľu 29. januára zišli najväčšie klenoty Tipsport Ligy. All Star víkend zamieril do severovýchodného mesta pri príležitosti osláv 80. výročia od premiéry klubu v Štátnej lige. “Sme veľmi radi, že sa hralo u nás doma. Všetci sme si to dnes užili,“ konštatoval zástupca “kamzíkov“ Marek Zagrapan.

Zápas sa hral vo formáte štyroch proti štyrom, čím získali hráči viac priestoru na kombinácie a individuálne prieniky. Herný systém je však pre domácu ikonu hokeja nepredstaviteľný. “Je to dosť náročné hrať v štyroch proti štyrom. Ešteže sa hralo v exhibičnom tempe, lebo inak by nás to asi zabilo,“ posťažoval sa urastený obranca Radoslav Suchý.

Jedinečný zápas si značne užil aj dvojgólový strelec Marek Hovorka, ktorý taktiež nešetril slovami chvály na adresu celého podujatia. “Bolo to fakt super a aj po organizačnej stránke to bolo zvládnuté. Diváci sa bavili, som rád, že bol plný zimák. Splnilo to svoj účel a strašne som si to užíval."

Aj napriek miernej dominancii Tímu Bondra v súťažiach zručností i samotnom zápase sa podarilo zverencom Rostislava Čadu zvrátiť stav, aby sa pred koncom riadneho hracieho času mohli pripravovať na nájazdy. “Išlo o exhibíciu, takže všetci hrali smerom dopredu a málo v obrane, a preto to Peťo Bondra ťažko znášal. Je víťazný typ a keď videl, aký veľký náskok sme stratili... Neviem, ako to predýcha, chudák. Na konci chcel poslať na ľad štyroch obrancov,“ škodoradostne povedal  Suchý.

Najužitočnejším hráčom zápasu sa stal Arne Kroták.

Tím Bondra - Tím Šatan 18:19 sn (2:2 /4:1/, 2:1 /7:7/, 3:7 - 0:1)
Góly: 5. Hovorka (Hossa), 8. Suchý (Zagrapan), 12. Milam (Zagrapan), 15. Suchý (Kroták, Zagrapan), 21. Zagrapan, 22. Hovorka (Slovák), 27. Kroták (Novotný) - 4. Brejčák (Cardwell), 9. Puliš (Pataky), 17. Maione (Dudáš), 24. Puliš, 24. Pataky (tr. strieľ.), 25. Nagy (Maione), 26. Dudáš (Stümpel), 28. Brejčák (Puliš), 29. Dudáš (Nagy), 30. Brejčák (Stümpel), rozh. sam. nájazd Puliš

Tím Bondra: Volden - Suchý, Novotný, Kroták, Zagrapan - Milam, Slovák, Hossa, Hovorka - Mezei, Sandgren, Klhůfek, Heizer - Krištof

Tím Šatan: Bacashihua - Maione, Dudáš, Nagy, Bicek - Brejčák, Cardwell, Stümpel, Sukeľ - Hickmott, Buc, Pataky, Puliš
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
183
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
247
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
265
videní


Facebook loginGoogle login