K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

FOTO: Cassovia Steelers - Nábor 2017

Tomas Hronsky, 31.01.2017 18:04 | Šport
Nový rok sa pre Cassoviu Steelers začín už klasicky náborovým tréningom, ktorý je aj neoficiálnym prvým tréningom klubu v roku 2017. Samozrejme sme cez zimu nelenili a pracovali na kondičnej a silovej príprave. To sa ale nieslo skôr v individuálnom duchu.

Tento tréning je príležitosť pre nováčikov ochutnať trochu americký futbal ešte predtým, ako naskočíme na nekonečný tréningový kolotoč. Preto je tento tréning pripravovaný tak, aby záujemcom čo najviac ukázal, čo ich čaká, ak sa pridajú do našej Steelers rodiny.

Na začiatku tréningu privítal nováčikov a aj starých hráčov prezident klubu Ing. Jozef Chaloupka, po ktorom sa ujal slova čerstvo vymenovaný nový headcoach Ing. Ondrej Dravecký. Jeho pár trefných slov nabudilo atmosféru a všetci sa už nevedeli dočkať tréningu.

Po rozdelení podľa pozícií mohli nováčikovia okúsiť všetky základné súčasti amerického futbalu. Pod vedením pomocníkov trénera Draveckého si uchádzači prešli všetkým, od hádzania a chytania lopty, po základné routy z pozície wide receivera, ale aj corner backa. Mohli tiež okúsiť ťažkú a zodpovednú robotu offensive line.

Na konci tréningu sa odohralo niekoľko hier 11 na 11, kde mohli noví hráči ukázať, čo sa stihli naučiť. Hlavný tréner na základe schopností všetkých zúčastnených potom priradí, respektíve odporučí post, na ktorom by svoje schopnosti mohli najviac zúžitkovať. Všetkým zúčastnením ďakujeme, že prišli.

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2397
videní
02:48
Váš tip
294
videní
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
161
videní
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
238
videní


Facebook loginGoogle login