K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

FOTO: Futsalisti Grizzly Košice vyhrali ligu

TELEVÍZIA KOŠICE, 18.02.2017 08:25 | Šport
Futsalisti košického klubu Grizzly zakončili základnú časť regionálnej 3B extraligy suverénnym víťazstvom 7:1 nad tímom BNP Vranov a spečatili tak víťazstvo v dlhodobej fáze súťaže. Ziskom prvého miesta si zároveň vybojovali právo štartovať v baráži o najvyššiu celoštátnu súťaž. 

Grizzly Košice - BNP Vranov 7:1 (5:0)

Richard Bačo, tréner Grizzly: "Súťaž sme zvládli dobre a zaváhali sme len v Starej Ľubovni, kde sme sa prispôsobili domácim a v ich malej hale sme hrali zle. Ďalší bod sme stratili v košickom derby s Luxom, kde vyrovnali v samotnom závere. Určite zaslúžene, pretože hrali veľmi dobre a celkovo sa dá povedať, že táto regionálna liga mala asi najvyššiu úroveň v histórii. Osobne ma teší, že máme výborný juniorský ročník. Chlapci získali v minulej sezóne titul, teraz bojujú o jeho obhajobu a aj v prvom tíme dostali veľa príležitostí. Na baráž by sme mali byť kvalitne pripravení, aj keď viacerí chalani chodia do práce a uvidíme ako to bude s ich účasťou v zápasoch vonku. Verím, že zabojujeme o návrat košického futsalu do najvyššej ligy."

Peter Grutka, hráč Grizzly: "Je to výborný pocit, pretože baráž bola našim cieľom už pred sezónou. Zvládli sme to a tak sme spokojní. Nebolo to ľahké, pretože viacerí súperi mali silné tímy. Ešte ťažšia bude baráž, ale Košice si extraligu zaslúžia a my sa im ju pokúsime po rokoch vrátiť."
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1659
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1132
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
600
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
783
videní


Facebook loginGoogle login