K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

DOPRAVA: Nové obmedzenia kvôli MET od nedele 26.2.

TELEVÍZIA KOŠICE, 24.02.2017 16:22 | Doprava
Zhotoviteľ diela - spoločnosť Eurovia - požiadal Krajský dopravný inšpektorát KR PZ v Košiciach a následne aj Mesto Košice ako cestný správny orgán o schválenie úplnej uzávery cestnej komunikácie (od Vysokoškolskej po Hroncovú ulicu) v termíne od 26. 2. 2017 do 31. 5. 2017.

"Technický stav komunikácie v danom úseku rekonštruovanej električkovej trate nás "donútil" k tomu, že musíme nevyhnutne uzavrieť pre všetku automobilovú dopravu úsek cestnej komunikácie od Vysokoškolskej po Watsonovu ulicu," uviedol hlavný stavbyvedúci Kamil Kováč. "Máme tu totiž veľmi komplikovanú situáciu ohľadom vodovodného potrubia, kanalizácie, kábelovody sú v strede jazdných pruhov, takže bez úplnej uzávery spomínaného úseku cesty to naozaj nedokážeme urobiť."

Ako dodal, "chodníky ostanú tak ako sú, chodci teda nebudú mať žiadny problém dostať sa všade tam, kam potrebujú. Uzávera v danom úseku bude platiť len pre verejnú automobilovú dopravu," ozrejmil stavbyvedúci.

Stavbári nevylučujú, že ak budú všetky podmienky, vrátane klimatických priaznivé, mohli by to vraj všetko stihnúť možno už za dva mesiace, teda skôr ako koncom mája.

Zdroj: kosice.sk

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1816
videní
02:57
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
539
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
4530
videní
02:41
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1311
videní
02:23


Facebook loginGoogle login