901 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

VIDEO: Od víkendu uzavreli ulicu Boženy Němcovej

TELEVÍZIA KOŠICE, 27.02.2017 12:43 | Doprava
Zhotoviteľ diela - spoločnosť Eurovia - požiadal Krajský dopravný inšpektorát KR PZ v Košiciach a následne aj Mesto Košice ako cestný správny orgán o schválenie úplnej uzávery cestnej komunikácie (od Vysokoškolskej po Hroncovú ulicu) v termíne od 26. 2. 2017 do 31. 5. 2017.

Úsek uzavreli pre automobilovú dopravu kompletne
"Technický stav komunikácie v danom úseku rekonštruovanej električkovej trate nás "donútil" k tomu, že musíme nevyhnutne uzavrieť pre všetku automobilovú dopravu úsek cestnej komunikácie od Vysokoškolskej po Watsonovu ulicu," uviedol hlavný stavbyvedúci Kamil Kováč. "Máme tu totiž veľmi komplikovanú situáciu ohľadom vodovodného potrubia, kanalizácie, kábelovody sú v strede jazdných pruhov, takže bez úplnej uzávery spomínaného úseku cesty to naozaj nedokážeme urobiť."

Chodcov sa zmeny nedotkli
Kamil Kováč dodal, "chodníky ostanú tak ako sú, chodci teda nebudú mať žiadny problém dostať sa všade tam, kam potrebujú. Uzávera v danom úseku bude platiť len pre verejnú automobilovú dopravu," ozrejmil stavbyvedúci.

Stavbári nevylučujú, že ak budú všetky podmienky, vrátane klimatických priaznivé, mohli by to vraj všetko stihnúť možno už za dva mesiace, teda skôr ako koncom mája.

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2768
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1301
videní
02:23
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
588
videní
Bez komentára
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1028
videní
01:09


Facebook loginGoogle login