K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Anjelky potvrdili triumf v základnej časti víťazstvom v šlágri

TELEVÍZIA KOŠICE, 04.03.2017 17:06 | Šport
Basketbalistky Good Angels Košice zvíťazili v sobotňajšom šlágri extraligy žien nad piešťanskými Čajkami presvedčivo o 27 bodov a potvrdili tak víťazstvo v základnej časti. 

Good Angels Košice - Piešťanské Čajky 94:67 (21:27, 31:19, 16:10, 26:11)

Zostava a body Good Angels: Oblak 13, Allen 18, Žirková 8, Janoščíková 2, Bálintová 11, Stehlíková 13, Jurčenková 16, Kupčíková 4, Baugh 9

Hlasy: 

Peter Jankovič, tréner Good Angels: "Bol to veľmi náročný zápas. Karty boli rozdané už pred zápasom a z pohľadu tabuľky nešlo o nič. Hráčky Piešťan preto pricestovali s "ľahkou rukou" a v prvom polčase sa to prejavilo na ich úspešnej streľbe. Útok však môže ukázať len to, čo mu dovolí obrana. V druhom polčase sme ju výrazne zlepšili a pridali sme aj v útoku. Bodový rozdiel vyzerá hrozivo, ale zápas taký jednoduchý určite nebol."

Zuzana Žirková, kapitánka Good Angels: "Veľmi ťažko sme sa rozbiehali a prehrávali sme aj o deväť bodov. Dôležitejší zápas nás však čaká v utorok a z tohoto pohľadu to bola veľmi dobrá príprava."

Angelika Slamová, hráčka Piešťan: "Sme sklamané, pretože sme chceli vyhrať, alebo uhrať aspoň oveľa lepší výsledok. Zo začiatku sme boli veľmi koncentrované, ale v druhom polčase nám táto koncentrácia úplne odišla. Robili sme detské chyby a ony nás vytrestali."
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
891
videní
06:03
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2867
videní
01:37
Bez komentára
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
546
videní
03:03
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
372
videní


Facebook loginGoogle login