K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Tréner Čada v HC Košice náhle skončil

TELEVÍZIA KOŠICE, 06.03.2017 12:55 | Šport
Správna rada HC Košice na svojom dnešnom mimoriadnom zasadnutí odvolala z funkcie hlavného trénera A-mužstva HC Košice Rostislava Čadu. Spolu s ním končí pôsobenie pri seniorskom mužstve aj jeho asistent Marcel Šimurda. Dôvodom rozhodnutia najvyššieho orgánu klubu boli neuspokojivé výkony zvereného mužstva a dlhodobý neuspokojivý herný prejav mužstva.

Správna rada zároveň vymenovala novú trénerskú dvojicu, Miroslava Marcinka ako hlavného trénera a za jeho asistenta Antona Bartánusa, ktorí povedú mužstvo už v stredajšom zápase v Žiline.

V stanovisku pre Rádio Košice dnes Rostislav Čada povedal: "Prijal som to ako fakt, ktorý musí očakávať každý profesionálny hokejový tréner. Dozvedel som sa to až po dnešnom tréningu, zavolali mi zo sekretariátu a prezident klubu Mondík mi oznámil ukončenie spolupráce na základe nedostatočných výkonov mužstva."

Zároveň dodal, že situáciu berie realisticky: "Jedna práca sa skončila a je otázkou času, kedy sa začne druhá. Doplácali sme na dlhodobé zranenia a limitovaný počet hráčov. Bohužiaľ, moje obavy, ktoré z toho plynuli, sa aj naplnili. Stále však trvám na tom, že toto mužstvo ešte nepovedalo svoje posledné slovo."

Zdroj: HC Košice / Rádio Košice
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
719
videní
02:55
Bez komentára
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2726
videní
01:53
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
510
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2519
videní
04:12


Facebook loginGoogle login