K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Prefarbení košickí volejbalisti vykročili do play-off víťazstvom

TELEVÍZIA KOŠICE, 11.03.2017 22:04 | Šport
Košickí volejbalisti vykročili do play-off správnou nohou. V úvodnom štvrťfinálovom súboji porazili na domácej palubovke Komárno 3:1. 

Zverenci Richarda Vlkolinského zaujali už na prvý pohľad žltými účesmi, ktorými prezentujú v play-off tímového ducha. Práve Komárnu majú čo vracať, nakoľko s týmto súperom vypadli v Slovenskom pohári. 

VK KDS Šport Košice - VK Spartak UJS Komárno 3:1 (22, -18, 17, 21)
/v sérii 1:0/
Zápas trval: 103 minút. Rozhodovali: P. Andrejčák a P. Vaško.
Košice: Kasperkevič 0, Jakubov 18, Kríž 5, Lamanec 10, M. Sopko ml. 21, Bališin 1, liberá Vitko a Haky (Šompľak 0, Labik 1). Tréner: R. Vlkolinský.
Komárno: M. Hukel 8, Stefanovič 5, Halanda 8, Kazmeirczak 7, Ilič 12, Hrušík 8, libero Pápai (Janušek 6, Sťahuliak 2, Demčák 2, Podstupka 0). Tréner: M. Palgut.

Hlasy:

Miloš Labik, blokár Košíc: "Vybojovali sme cenné víťazstvo a práve to sa v play-off počíta. S Komárnom sme odohrali už šesť zápasov a bolo to preto veľmi emotívne. Veľmi im chceme vrátiť vypadnutie v pohári a verím, že povzbudení týmto víťazstvom dokážeme vyhrať aj v Komárne."

Miroslav Palgut, tréner Komárna: "Prehrali sme, pretože sme hrali od začiatku veľmi nervózne. Nechápem, prečo sme boli takí nervózni, keď sme hrali vonku. Už v prvom sete sme pokazili sedem servisov a to sa potom hrá veľmi ťažko. V druhom sete sme ukázali, že vieme hrať, ale takúto robotu sme si urobili len v jedinom sete."
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
144
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
214
videní
00:31
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
332
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
43
videní
00:33


Facebook loginGoogle login