K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Prešovskí Mikuláši zaskočili majstra, ATU doplatil na namyslenosť

TELEVÍZIA KOŠICE, 12.03.2017 18:45 | Šport
Florbalisti majstrovského ATU Košice podľahli v sobotňajšom druhom zápase štvrťfinálovej série extraligy prešovským Mikulášom 5:6 a stav štvrťfinálovej série je tak po úvodnom dvojzápase vyrovnaný 1:1. V sobotu totiž uspeli Košičania 11:6.

Akademik TU Košice - Mikuláš Prešov 5:6 (3:2, 0:2, 2:1), stav série 1:1

Góly: 8. Kerekeš (Gašparík), 10. Halás (Navrátil), 17. Pelegrin (Halás), 55. Kozák (Čonka-Skyba), 60. Kročko (Kerekeš) - 3. Tall (Leško), 22. Baláž (Pazdič), 27. Joščák (Bory), 37. Magura (Tall), 53. Dlugoš (Schichman)

Hlasy:

Patrik Pelegrin, kapitán ATU: "Myslím si, že sme stratili koncentráciu ešte pred úvodným buly. Videli sme sa vo vedení 2:0 a to bola strašná chyba. Musíme sa dať dohromady, pretože Prešov síce skončil v základnej časti o päť či šesť miest nižšie, ale v tomto zápase chcel viac ako my. Play-off je nová súťaž a každý už zabudol na to, že sme boli vlani majstri. Musíme si to zrovnať v hlavách a vyhrať v Prešove. Verím, že to zvládneme."

Samuel Kerekeš, hráč ATU: "V úvode sme síce vyhrávali, ale naša namyslenosť nás zložila na lopatky. Po prvej tretine sme išli do šatne s tým, že sme už vyhrali zápas. Ich brankár však potom podal životný výkon a my sme im dali krídla svojim výkonom. Napriek tomu som presvedčený o tom, že to zvládneme a z prvého kola jednoducho musíme postúpiť."

Martin Joščák, kapitán Prešova: "My sme išli do tohto zápasu s tým, že je nový deň. V sobotu sme prehrali, ale stále sme si verili. Rozhodlo srdiečko. Chceli sme tu vyhrať aspoň jeden zápas a doma chceme ukázať rovnakú bojovnosť. Myslím si, že to bude dlhá séria. Košice si nás vybrali pre play-off, ale my sa nepozeráme na meno súpera. Titul získali vlani, teraz tu máme inú sériu."
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
956
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
577
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
723
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
439
videní


Facebook loginGoogle login