K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Býci skrotili Levice, v play-off narazia na Handlovú

TELEVÍZIA KOŠICE, 25.03.2017 21:46 | Šport
Basketbalisti Klubu Býkov Košice zvíťazili vo svojom poslednom domácom zápase pred play-off nad Levicami 79:66, pričom v priebehu druhého polčasu mali už aj dvadsaťbodový náskok. 

Býci sa v poslednom zápase základnej časti predstavia na palubovke Prievidze, pričom už teraz je isté, že vo štvrťfinále play-off narazia na ôsmu Handlovú. 

KB Košice - BK Levickí Patrioti 79:66 (17:16, 22:17, 25:12, 15:21)
Košice: Žiak 19, Baťka a Matovič po 14, Baldovský a Nikolič po 4 (Ivelja a White po 8, Pilčevič 6, Siladji 2, Dratva a Duda 0)
Levice: Josipovič 14, Nofflet 9, Summers 6, Keely 4, Krajčovič 1 (Djokič 13, Vojtek 10, Klár 5, Bannister a Musil po 2)
TH: 19/15 - 21/11, Fauly: 22 - 24, Trojky: 8 - 5, Rozhodovali: Tomašovič, Kovalčík, Životský


Richard Leško, tréner Košíc:

"Sústredili sme sa hlavne na ladenie obrany pred play-off a po tejto stránke môžeme byť spokojní. V útoku sme sa rozbiehali ťažšie, ale podpísala sa pod to aj únavy z posledných intenzívnych tréningov. V druhom polčase sme sa rozbehli a dá sa povedať, že o víťazstve sme rozhodli v tretej štvrtine."

Teo Hojč, tréner Levíc:

"Nebol to zápas vysokej intenzity, aký sme odohrali naposledy proti Interu. Sústredenie hráčov nebolo na úrovni, ktorú si predstavujem. Minimálne v druhom polčase. Ten prvý bol ešte v poriadku, ale potom to už také dobré nebolo. Najviac nás mrzí zranenie Reggieho Keelyho a ostáva veriť, že bude môcť nastúpiť v play-off."

Michal Baťka, hráč Košíc:

"Nešlo síce o nič, ale my sa snažíme vylepšovať jednotlivé veci pred play-off. Od minulej soboty sme absolvovali veľmi tvrdé tréningy a zápasy v tomto období preto nie sú jednoduché. Rozbiehali sme sa pomaličky, ale postupne sme si vytvorili náskok. Do druhého polčasu sme nastúpili zodpovedne a vytvorili sme si až dvadsaťbodový náskok. Potom sme to už len dohrávali."

Jozef Vojtek, hráč Levíc:

"Obidvom súperom v podstate o nič nešlo. Košice sú prvé, my sme štvrtí. Išlo teda hlavne o prípravu na play-off. Z nášho pohľadu to nebol úplne vydarený zápas. Súper nás útočne preskákal a tam vidím najväčší rozdiel. Mrzí nás strata Keelyho, ostáva veriť, že to bude len menší výron."
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
425
videní
01:19
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
341
videní
06:09
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
486
videní
03:24
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
243
videní
02:05


Facebook loginGoogle login