K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Košickí volejbalisti prehrali aj druhý semifinálový duel

TELEVÍZIA KOŠICE, 29.03.2017 21:14 | Šport
Volejbalisti VK KDS-šport Košice prehrali aj v druhom semifinálovom zápase proti víťazovi základnej časti z Nitry. Po prehre 1:3 pod Zoborom neuhrali na domácej palubovke ani set. Favorita však potrápili v každom z troch setov a predovšetkým v treťom mali blízko k úspechu. 

Najbližší zápas série je na programe 1. apríla na palubovke Nitry a Košičania v ňom budú odvracať postupové mečbaly majstra.

VK KDS-šport Košice - VKP Bystrina SPU Nitra 0:3 (20/25 22/25 23/25), stav série 0:2
Zápas trval: 82 minút, rozhodovali: P. Höger a I. Porvazník
/stav série 0:2/
Košice: Bališin 0, Kasperkevič 3, Jakubov 14, Kríž 4, Lamanec 3, M. Sopko ml. 15, libero Vitko (Smolej 8, Šompľak 0, Labik 4). Tréner: R. Vlkolinský.
Nitra: Kubš 13, Ludha 3, Rehák 11, Grut 13, Kašper 8, Zaťko 2, libero Turis (Horník 6, Hollý 0, Mečiar 0). Tréner: M. Kardoš.

Hlasy:

Martin Sopko, smečiar Košíc: "Favorit série i zápasu bol jasný. Chceli sme na Nitru zatlačiť servisom a skúsiť ju prekvapiť. Zo začiatku sa to celkom darilo, ale potom získali dvoj, trojbodový náskok a s takýmto súperom sa to dobieha ťažko. Bojovali sme, ale bohužiaľ to nestačilo."

Vladimír Kríž, blokár Košíc: "Celkovo to bol vyrovnaný zápas, ale Nitra nám zakaždým dokázala odskočiť. Musím povedať, že sme jej pomohli vlastnými chybami. Škoda toho tretieho setu, v ktorom sme už mali slušný náskok. Tam to vyzeralo nádejne, ale koncovku sme nezvládli."

Marek Ludha, Nitra: "Myslím si, že to bol kľúčový zápas série. Ak by sme to už teraz nedokázali dotiahnuť k postupu, tak by bolo veľmi zlé. Výsledok je hladký, ale hralo sa nám ťažko. Plná hala povzbudzovala Košice, ale zvládli sme to tímovým výkonom."
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
144
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
214
videní
00:31
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
332
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
43
videní
00:33


Facebook loginGoogle login