K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Košické basketbalistky sú vo finále! Dinamu Moskva nedali šancu

TELEVÍZIA KOŠICE, 01.04.2017 15:16 | Šport
Basketbalistky Good Angels Košice zvíťazili v semifinále finálového turnaja Východoeurópskej ligy nad Dinamom Miskva 79:58 a postúpili do nedeľňajšieho finále. 

Košičanky hrali proti jednému z favoritov záverečného turnaja koncentrovane po celý zápas a do súboja o celkové víťazstvo v EEWBL postúpili po presvedčivom výsledku. 

V nedeľňajšom finále nastúpia proti víťazovi stretnutia  TTT Riga - Basket 90 Gdyňa.

Good Angels Košice - Dinamo Moskva 79:58 (48:29)

Zostava a body Good Angels: Oblaková 13, Žirková 13, Jurčenková 8, Baughová 7, Kupčíková 2 (Bálintová 9, Baburová 8, Janoščíková 8, Stehlíková 7, Bilíková 2, Majorošová 2, Blanárová 0)

Hlasy:
Peter Jankovič, tréner Good Angels: "Po včerajšom zápase sme dnes vstúpili do zápasu úplne inak. Dievčatá sme pripravili na to, že proti silnému súperovi bude nevyhnutné hrať poctivý basketbal. Hrali sme veľmi koncentrovane a v prvom polčase sme dominovali. V druhom sme ešte navýšili svoj náskok a myslím si, že sme na finále aj ušetrili nejaké sily. Teší nás, že priestor dostali aj mladé hráčky.

Anna Jurčenková, pivotka Good Angels: "Poučili sme sa zo včerajška a od začiatku sme išli naplno. Je pravda, že súperky mali menej času na regeneráciu, no nám sa dnes hralo omnoho lepšie. Triumf v EEWBL je stále ďaleko, no už sa tešíme na nedeľné finále."
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
880
videní
06:03
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2846
videní
01:37
Bez komentára
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
532
videní
03:03
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
361
videní


Facebook loginGoogle login