K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Košické futbalistky vyhrali svoj tretí zápas

TELEVÍZIA KOŠICE, 01.04.2017 19:31 | Šport
Futbalistky košickej Lokomotívy zvíťazili v stretnutí 12.kola druhej ligy nad Humenným 3:1. Košičanky prehrávali od dvanástej minúty po vlastnom góle Iglaijovej, ešte do polčasu však vyrovnala Čavisová. Po prestávke strhli víťazstvo na domácu stranu Wienerová a Juhásová. 

Lokomotíva sa zásluhou tretieho víťazstva v sezóne priblížila na rozdiel dvoch bodov k štvrtému Lučencu. Futbalistky Humenného ostávajú posledné.

TJ Lokomotíva Košice - ŠK Štich Humenné 3:1 (1:1)

Góly: 42. Romana Čavisová, 53. Lenka Wienerová, 67. Daniela Juhásová - 12. Andrea Iglaiová (vlastný)

Zostavy:
Lokomotíva: Beľušová, Iglaiová, Š. Čavisová (84. Lukačková), Wienerová, Vašková (70. Jochmanová), Trochanová, Augustínová, Fedorová (30. Juhasová), Maková, Donovalová (75. Runčaková), R. Čavisová (62. Tatranská)

Humenné: Račková, Hamaríková (68. Jendruščáková), Kováčová, Sivčová, Mattová, Ilnytska, Macková, Kostevka, Čorbová (55. Jakubová), Krajňáková (81. Semančíková), Ťukotová (72. Harmaňošová)

Divákov: 10

Hlasy:

Vladimír Chovaník, tréner Lokomotívy: "Veľmi si vážim, že dievčatá zabojovali, verili vo svoje schopnosti a dokázali otočiť nepriaznivo sa vyvíjajúci zápas. Trénujú poctivo, účasť na tréningoch máme vyše dvadsať dievčat a chuť pracovať tu je. Je to však iba naša nováčikovská sezóna a práce je teda ešte viac ako dosť. Pozitívne je, že sa postupne zlepšujeme."

Lenka Wienerová, kapitánka Lokomotívy: "Z našej strany to bol veľmi dobrý, kolektívny výkon. Škoda lacného prvého gólu, ale potom sa družstvo zomklo a už sme ich nepustili prakticky k ničomu."
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
831
videní
03:48
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1542
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
471
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1717
videní


Facebook loginGoogle login