K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Pokračovanie Košice Street Food Festivalu je za dverami

TELEVÍZIA KOŠICE, 11.04.2017 16:15 | Kultúra
Po úspešnom prvom košickom festivale venovanom pouličnému jedlu prichádza jeho druhé, jarné vydanie. Fanúšikovia dobrého jedla si budú opäť môcť vychutnať od 21. do 23. apríla pred Kinom Úsmev pochúťky z rôznych kútov sveta v podaní predajcov zo Slovenska, Poľska a Česka.

Na svoje si prídu milovníci sladkého aj slaného, mäsitého aj vegetariánskeho, tradičného či exotického jedla.  Nebudú chýbať tradičné burgre, belgické hranolky, hot dogy, ale aj tibetské pirôžky, japonské polievky, mexická kuchyňa, falafel, kofta, vafle, zapiekanki a mnoho mnoho ďalších.

Pre najambicióznejších návštevníkov sú pripravené dve súťaže, jedna bude v jedení burgrov a druhá v jedení hot dogov. Smäd návštevníkov uhasia remeselné pivá či limonády od lokálnych výrobcov, organizátori dokonca chystajú pivný špeciál vyrobený len pre príležitosť festivalu.

Košice Street Food Festival je okrem skvelého jedla spojený s neopakovateľnou atmosférou, súbežne s festivalom bude Kino Úsmev premietať najnovšie filmy slovenskej a svetovej produkcie a v areáli festivalu budú hrať celé tri dni rôzni DJi.

Ako za organizátorov dodáva Barbora Tóthová, "Košice Street Food Festival naštartoval aj úspešnú spoluprácu s letiskom a spoločnosťou LOT, pričom návštevníci cestujúci z Poľska majú do Košíc počas festivalových dní zlacnené letenky."
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1719
videní
02:56
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
867
videní
02:47
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2591
videní
04:12
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1871
videní
02:51


Facebook loginGoogle login