K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Grizzly na víťaznej vlne, duelu so Spartakom Trnava predchádzala bitka fanúšikov

TELEVÍZIA KOŠICE, 14.04.2017 22:29 | Šport
Futsalisti Grizzly Košice vyhrali v rámci baráže o postup do najvyššej súťaže už tretí zápas v  rade. Po Banskej Bystrici a Nitre porazili v piatok večer aj trnavský Spartak, ktorému tak vrátili prehru z prvého vzájomného duelu v slovenskom Ríme. 

Zápasu predchádzala bitka fanúšikov. Priaznivci futbalového VSS Košice si prišli "obhliadnúť" situáciu k autobusu Trnavy a keď z neho vystúpili hosťujúci fanúšikovia s vulgárnymi pokrikmi na adresu Košíc, nastala mela. Samotný zápas sa už našťastie niesol v čisto športovom duchu. 

Vedenia sa ujali hostia z Trnavy, no ešte do polčasu vyrovnal Marek Hrabčák a druhý polčas už patril jednoznačne tímu Grizzly. Do vedenia ho poslal Maroš Sasák, na ktorého následne nadviazal Erik Lukáč. Hostia začali hrať vabank, brankára vysunuli do poľa a to bola voda na košický mlyn. Výsledok prikrášlili António Hernandéz a dvakrát sa do prázdnej bránky trafil Vojtech Turek.

Grizzly Slovakia Košice - Spartak Trnava 6:1 (1:1)

Góly: Turek 2, Hrabčák, Sasák, Lukáč, Hernandéz - Holka

Hlasy: 

Maroš Sasák, strelec víťazného gólu: "Celý týždeň som netrénoval pre problémy s chrbtom. V prvom polčase to nebola žiadna sláva, ale v druhom som strelil gól a dúfam, že je tréner spokojný. Som naozaj rád, pretože toto víťazstvo sme potrebovali. Tabuľka je teraz veľmi zamotaná a nás akoby nakopol prechod z Angels arény do Multihaly. Momentálne sa nám darí a chceme to potvrdiť aj v Bratislave. Mužstvo si momentálne verí, nakopli sme sa a urobíme všetko pre postup do extraligy."

Ľubomír Pangrác, brankár Grizzly: "Už pred zápasom som vedel, že naša jednotka Marek Kušnír má zdravotné problémy. Vydržal do štvrtej minúty a potom som išiel do bránky ja. Bol som pripravený a chytalo sa mi dobre. Som rád, že sme vyhrali, pretože pre mňa to bol prvý zápas v tejto baráži. Výsledok je hladký, ale také jasné to nebolo. Pomohla nám ich hra na riziko. Víťazstvo nám veľmi pomôže, pretože po troch víťazstvách v rade je naša šanca na postup opäť reálna."

Košickí futsalisti  sú momentálne na tretej priečke barážovej tabuľky. Na druhú Banskú Bystricu strácajú jediný bod, pričom do najvyššej súťaže postúpia dvaja. Najbližšie predstavia v Bratislave, kde nastúpia proti Barabérom.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1158
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
624
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1042
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
804
videní


Facebook loginGoogle login