527 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

VIDEO: Košické škôlky fungujú v letnom režime

TELEVÍZIA KOŠICE, 03.07.2017 11:57 | Spravodajstvo
Pred letnými prázdninami sa väčšina rodičov zaoberá otázkou, kam s deťmi. Na území mesta Košice budú aj počas tohto leta fungovať  niektoré materské školy, avšak v pozmenenom režime.

"Rodičia si môžu zistiť, ktoré materské školy budú k dispozícií pre ich deti a ktoré budú otvorené na webovej stránke mesta, v sekcii školstvo. Tam sú informácie o tom, ktoré škôlky budú otvorené v mesiaci júl a ktoré v auguste. Vo veľkých mestských častiach to bude aspoň 5 materských škôl a v menších minimálne jedna," avizovala hovorkyňa Košíc Linda Šnajdárová.

K dispozícií bude takmer polovica materských škôl v meste. Koľko tried bude počas leta v prevádzke, to závisí od počtu nahlásených detí. Ako nám povedala, Alžbeta Tamášová – vedúca referátu školstva v Košiciach: "Máme dohodu medzi jednotlivými materskými školami v rámci mestských častí, ale keby bolo potrebné v inej mestskej časti vybaviť, nemáme s tým problém.  Je potrebné sa obrátiť na nás alebo na príslušnú riaditeľku a vieme vybaviť miesto pre detičky."

Do materských škôl na území Košíc je v júli zatiaľ prihlásených 1355 detí a v auguste 1089.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1202
videní
02:18
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
308
videní
01:30
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
973
videní
02:43


Facebook loginGoogle login