481 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

VIDEO: Centrá voľného času pripravili pestrý program

TELEVÍZIA KOŠICE, 03.07.2017 16:27 | Spravodajstvo
Svoje brány už síce zatvorila väčšina škôl na Slovensku, otvorené však zostávajú Centrá voľného času, ktoré si pre deti pripravili bohatý letný program. Výnimkou nie je ani metropola východu, ktorá aj tento rok ponúka rôzne prázdninové aktivity. Pre deti od 6-15 organizuje už tradične prímestské tábory.

Ako uviedla riaditeľka Centra voľného času v Košiciach, Alena Mocná: "Program prímestských táborov je veľmi pestrý a zaujímavý, keďže tábor sa nerobí iba v priestoroch Centra voľného času, ale chodí sa na výlety, do Tatier, jaskýň, poznávajú sa krásy, ktoré v priebehu roka nemali deti čas spoznávať. Prímestské tábory sú nastavené tak, že fungujú od pondelka do piatka, deti v nich nespia, odchádzajú o 17:00 s rodičom domov."

V ponuke sú aj pobytové tábory, ktoré budú tento rok prebiehať v Rajeckých Tepliciach a na Slnečnom Majeri. Tie však majú trochu odlišný charakter. "Deti tam spia, teda sú od rodičov vzdialené. Tábor v Rajeckých Tepliciach je 10-dňový a na Slnečnom Majeri 8-dňový," dodala Mocná.

Aj keď je už väčšina miest obsadená, to ešte neznamená, že sa do tábora nedostanete. Prihlásiť sa môžete ako náhradníci a v prípade potreby tak vyplníte voľné miesto. Keďže z roka na rok eviduje Centrum voľného času zvýšený nápor žiadostí, tak ako po minulé roky, aj teraz budú fungovať prázdninové kluby.

K dispozícií bude počas celých prázdnin aj návšteva planetária, ktoré ponúka Centrum voľného času v Košiciach ako jediné na Slovensku.

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
392
videní
02:17
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1089
videní
04:00
Náš tip
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
3749
videní
04:48


Facebook loginGoogle login