K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Váš tip

FOTO: Nepomohla značka, začali s ostrými vyhrážkami

TELEVÍZIA KOŠICE, 22.02.2018 17:10 | Iné
Výstavba podnikateľských centier a spoplatnené parkovacie miesta presúvajú parkujúce autá k obytným blokom mimo platených zón a parkovísk.

Podobný problém majú obyvatelia na Lomonosovovej ulici v Košiciach, ktorá susedí s biznis centrom. Najprv ho riešili osadením dopravnej značky B1 - Zákaz vjazdu všetkých vozidiel (v oboch smeroch) s dodatkovou tabuľou E12 (Okrem dopravnej obsluhy Lomonosovova 2 - 38).  Potom pribudli pravidelné volania na Mestskú políciu, "papuče", ale aj letáky za stierače parkujúcich áut.

Podobné skúsenosti má niekoľko mesiacov aj Igor z Košíc. Telefonáty obyvateľov na Mestskú políciu, nahlasovanie údajného priestupku, pravidelné osadzovanie "papúč". A to aj napriek tomu, že Dopravný inšpektorát v konaní právoplatne rozhodol, že Igor parkovaním v lokalite a za dopravnou značkou neporušuje žiadne predpisy - spĺňa totiž zákonom stanovenú podmienku "dopravnej obsluhy".

Tento týždeň si za stieračom našiel ďalší leták, ktorý ale zrejme tentokrát skončí podaním trestného oznámenia na neznámeho páchateľa.

Zdroj foto: FB I.B.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
297
videní
01:58
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
674
videní
02:27
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1167
videní
01:53


Facebook loginGoogle login