10692 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Váš tip

VAŠE VIDEO: V UNLP chytili zlodeja, okrádal pacientov

TELEVÍZIA KOŠICE, 25.01.2019 12:40 | Iné
Pacientom košickej UNLP na Rastislavovej ulici sa vo štvrtok podaril husársky kúsok. V čakárni odhalili a zadržali zlodeja, ktorý tam ľudí okrádal dlhodobo.

Jeho spôsob krádeží fungoval premysleným spôsobom - prisadol si v čakárni k staršej pani alebo k pacientovi/pacientke s väčšou kabelkou či taškou. Svoju tašku následne položil vedľa a tváril sa, že tiež čaká na procedúry alebo vyšetrenie. Po chvíli začal prehľadávať obsah svojej tašky, následne však nenápadne ruku vložil do tej cudzej. Ostatní pacienti mali sťaženú možnosť všimnúť si krádež, keďže celý čas si ruku zakrýval bundou. Po krádeži bez váhania vstane a z čakárne odíde, bez toho aby ste niečo tušili.

Včera sa mu rovnaký pokus už nepodaril. V okamihu odhalenia mal prázdnu peňaženku staršej pani ešte v rukách. Zlodeja odviedla privolaná hliadka polície, pravdepodobne bude obvinený z viacerých krádeží.

Video zverejnil Ladislav Király, všímajte si dianie okolo seba, aby ste neboli okradnutí.

-------------
Príspevok je príspevkom diváka tvkosice.sk. Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, alebo vo vašej mestskej časti existuje akýkoľvek problém alebo pozitívny príklad na ktorý chcete upozorniť, ozvite sa nám. Využiť môžete aj mobilnú aplikáciu - cez ňu je možné v reálnom čase pridať fotoreportáže alebo videá.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1256
videní
02:49
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2141
videní
02:23
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
2829
videní
01:27
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
445
videní


Facebook loginGoogle login