O portáli TV KOŠICE

PREČO VZNIKOL PROJEKT TV KOŠICE
Projekt TELEVÍZIE KOŠICE vznikol predovšetkým preto, aby sme boli skutočne "Najbližšie k Vám". Kým RÁDIO KOŠICE Vám prináša každý deň aktuálne informácie a spravodajstvo v zvukovej podobe, vizuálnu časť dopĺňa práve TV KOŠICE – Televízia Vašimi očami. Zároveň sme prvou online televíziou v Košiciach.

Každý deň sa okolo nás deje niečo zaujímavé. Stačí sa prechádzať ulicami mesta, alebo obce v ktorej bývate, s otvorenými očami. Prispievať informáciami a reportážami môže úplne každý. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu ( pre Android, alebo pre iOS ), zaregistrovať sa, nafotiť alebo natočiť zaujímavé situácie mobilným telefónom a zdieľať ich s ostatnými na portáli tvkosice.sk.

AKÉ REPORTÁŽE JE MOŽNÉ PRIDAŤ NA TVKOSICE.SK
Problémy samosprávy ktoré sa neriešia, kuriozity, zaujímavosti, tipy alebo situácie, ktoré sa stali súčasťou vášho dňa, športové alebo kultúrne udalosti vo vašom okolí. Je to „televízia vašimi očami“ - zaujíma nás to, s čím sa denne stretávate, čo Vás zaujalo, prekvapilo alebo sklamalo. Akékoľvek situácie, ktoré podľa vás stoja za zverejnenie a pozornosť. Nápadom sa medze a obmedzenia nekladú, predpokladom je len to, aby reportáž zaujala aj iných návštevníkov tvkosice.sk

ČÍM SA TV KOŠICE LÍŠI OD INÝCH INFORMAČNÝCH PORTÁLOV
Hlavným rozdielom je to, že portál TV Košice je interaktívny – publikovať vizuálny príspevok, alebo reportáž môžete okamžite, v priebehu niekoľkých minút. Pridávanie obsahu prebieha v reálnom čase, obsah a informácie vie ovplyvniť a tvoriť každý. Niekedy sa tou najsledovanejšou reportážou môže stať aj jediná fotka, vytvorená a publikovaná v správnom čase.

REGISTRÁCIA REPORTÉRA JE BEZPEČNÁ
Údaje a ich prenos je kryptovaný, nevyžadujeme pri registrácii žiadne osobné údaje, len základnú identifikáciu autora – reportéra. Telefónne číslo nie je povinné, pomôže však v prípade ak k vašej reportáži potrebujeme doplňujúce informácie, alebo by sme chceli tému ďalej spracovať vo vysielaní alebo v reportáži na tvkosice.sk. Po overení emailovej adresy môžete publikovať reportáže bez čakania na jej schválenie.

TECHNICKÉ ODPORÚČANIE PRE REPORTÉRA
Ideálna dĺžka reportáže neexistuje, avšak pútavá reportáž by mala mať dĺžku maximálne 3 minúty, technické obmedzenie je 200 MB pre jedno video. Ak máte zaujímavé video, ktoré je väčšie a dlhšie, kontaktujte nás na info@tvkosice.sk a publikovanie dohodneme individuálne.

SPRAVODAJSTVO TELEVÍZIE KOŠICE A RÁDIA KOŠICE JE PREPOJENÉ
To znamená, že ak reportér pridá zaujímavú reportáž, ktorej dosah a význam je širší – či už v rámci mestskej časti alebo mesta/obce, je možné, že tému budeme ďalej a podrobnejšie spracovávať aj vo vysielaní Rádia Košice a tiež v ďalších reportážach TV Košice.

MOBILNÁ APLIKÁCIA TV KOŠICE
Stiahnite si aplikáciu TV Košice a staňte sa reportérom aj vy. Kameru a fotoaparát máte denne so sebou, tak prečo to nevyužiť. Obsah TV Košice tvoríte vy, je to Televízia Vašimi očami.

 

Aplikácia pre Android:

Aplikácia pre iOS:Facebook loginGoogle login