457 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Váš tip

Motorové člny na Ružíne - napriek zákazu

stefan uzak, 10.08.2016 16:46 | Spravodajstvo
Na Ružíne je prísny zákaz motorových člnov, sú udelené výnimky, ale to len polícia atď.  Konkrétne tento čln, ktorý má označenie záchranný a toto oprávnenie nemá, sa bežne preháňa v lokalite Košické Hámre . Nielen ohrozuje kúpajúcich, ale trhá šnúru na sumca a zabáva sa na tom. Bežné sú jazdy v podnapilom stave.  Keď si sadnete do bufetu pri lodenici - požičovni vodných bicyklov - bežne tam príde nejeden motorový čln, dajú si alkohol a idú na vodu.  Keď budete trpezliví, ukážu sa zvučné mená a funkcie: zamestnanec daňového úradu, majiteľ Lampárne atď a každý ide na pivo a potom cez kúpajúcich jazdia na motorových člnoch bez povolenia. 

Je zaujímavé, že sa neustále niekto sťažuje polícii, ale to nieje ich kompetencii, ale má to na starosti plavebná správa. Tá je ale v Bratislave a nepríde na kontrolu. Načo ide im plat, keď pošlete maily a neodpovedajú.

Stačí prísť na Ružín a pozrieť ako sa bežne porušuje zákon a ohrozuje majetok a zdravie.  Tento konkrétny čln stojí ako je požičovňa vodných bicyklo. Pozor nech nemá v sebe alkohol, je agresívny.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

Váš tip
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
940
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
463
videní
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
784
videní


Facebook loginGoogle login