K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Váš tip

FOTO: Volejbalisti VK KDS-šport Košice zdolali doma Nitru

Dávid Šalata, 27.01.2019 01:11 | Šport
Volejbalisti VK KDS-šport Košice zdolali v prvom zápase nadstavbovej časti extraligy súpera spod Zobora VKP Bystrina SPU Nitra 3:1 (-24, 20, 14, 17)

Ľuboslav Šalata zhodnotil stretnutie nasledovene: "Od začiatku zápas v jasnej réžii domácich, ktorý mali výraznú prevahu na servise a nám sa zázračným spôsobom podarilo vyhrať prvý set, kde nám výrazným spôsobom pomohli striedajúci hráči. Druhý set opäť v réžii domácich, my sme mali problém presadiť sa aj v jednoduchých situáciách na jednoblok resp. na rozhodenú obranu. Začiatok tretieho setu patril nám, ale v jednej pasáži sme dostali veľmi veľa bodov a nedokázali sme sa vrátiť do zápasu. V štvrtom sete jasná dominancia domácich s tým, že v závere zápasu sme pôsobili odovzdane."

Richard Vlkolinský tréner domáceho celku povedal: " Až na výpadok v závere prvého setu sme mali zápas v moci."

Najbližšie stretnutie odohrajú košickí volejbalisti v sobotu 2.2.2019 o 19:00 v Prievidzi proti lídrovi tabuľky, na ktorých aktuálne strácajú 4 body.

9.2.2019 sa však opäť predstavia na domácej palubovke vo volejbalovom východniarskom derby proti Prešovu, na ktorý vás pozývame.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
255
videní
00:31
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
553
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
66
videní
00:33


Facebook loginGoogle login