2487 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

V parkovacom dome pri Steel aréne chystajú zmeny

TELEVÍZIA KOŠICE, 08.07.2016 16:55 | Spravodajstvo
Parkovací dom pri Steel aréne roky zíval prázdnotou. Vodiči svoje autá radšej parkovali v okolí bytoviek zadarmo, čo sa ale prvým júlom skončilo. Spoločnosť EEI, ktorá zaviedla rezidentské parkovanie, si teraz sľubuje parkovací dom zaplniť autami. Slúžiť totiž bude ako záchytné parkovisko.

"Parkovanie bude stáť jednou euro za dve hodiny, respektíve dve eurá za celý deň. Predpokladáme, že toto sa stane najneskôr v septembri, keď už bude celá zóna stabilizovaná. Dovtedy pripravíme všetky parkovacie poriadky a informácie," uviedol pre TV Košice mediálny zástupca EEI Karol Wolf.

Zatiaľ ale parkovací dom funguje v režime ako doposiaľ, teda so sadzbou 50 centov za každú začatú hodinu. Mesačné parkovanie si mohli vodiči kúpiť za 50 eur, obyvatelia priľahlých ulíc mali cenu zvýhodnenú. Zaujímalo nás aj to, aký režim bude v parkovacom dome počas veľkých akcií v Steel aréne, keď v ňom predsa len parkuje viac áut ako obvykle. "Parkovací dom bude slúžiť ako záchytné parkovisko trvale, takže komerčné akcie v Steel aréne to neovplyvnia. Počas akcii v Steel aréne teda bude zachovaný bežný režim – euro za dve hodiny, dve eurá za deň," ozrejmil K. Wolf.

Dnešná noc bola podľa EEI vôbec prvou, keď v Košiciach nedošlo k poškodeniu žiadneho z automatov. Doteraz ich má zničených už 20.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
268
videní
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
164
videní
00:30
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
288
videní
00:22
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
183
videní
00:39


Facebook loginGoogle login