1198 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

EEI nové zóny udržiavať nestíha, aj keď to má v zmluve

TELEVÍZIA KOŠICE, 15.11.2016 08:04 | Spravodajstvo
V TV Košice sme vás ešte koncom októbra informovali o zanedbávaní údržby nových rezidentských zón zo strany EEI. Tie sú v jesennom období zasypané opadaným lístím a parkovacie čiary nie sú takmer vôbec viditeľné. Zaujímalo nás teda, kto je za tento stav zodpovedný a ako EEI rieši čistenie a údržbu parkovacích miest. Ako za EEI uviedla Lucia Chovanová: "Starostlivosť o parkoviská je riešená na pravidelnej báze podľa vopred dohodnutého harmonogramu, ktorý máme so spoločnosťou Kosit."

Kosit na naše otázky reagoval vyjadrením, "že parkoviská čistí na základe objednávky a pokynov Magistrátu Mesta Košice a od ostatných komerčných zákazníkov. Vykonáva letnú, ako aj zimnú údržbu a to aj pre už spomínané EEI". Ako za Kosit dodala Jana Končeková: "Spolupráca medzi spoločnosťou EEI a Kosit prebieha na základe dlhoročného zmluvného vzťahu. Pri našich výkonoch postupujeme podľa objednávok a inštrukcií klienta. Každá objednávka pozostáva z harmonogramu čistenia dojednaného so zákazníkom."

Na väčšine plôch sa využíva strojové čistenie. Tam, kde takýto spôsob nie je možný, respektíve je málo efektívny, upratujú takzvané čaty ručných zametačov. Prípadne parkoviská poupratuje vietor, ktorý bol aj v Košiciach počas víkendu mimoriadne silný.

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
799
videní
02:04
Bez komentára
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
3047
videní
08:01
Vieme prví
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
4038
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
687
videní


Facebook loginGoogle login