K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

V Košiciach vyhlásili jedenástky roka žien a tretej ligy východ

TELEVÍZIA KOŠICE, 16.11.2016 22:04 | Šport
V rámci slávnostného galavečera v košickom hoteli Gloria Palac vyhlásil Východoslovenský futbalový zväz výsledky 19. ročníka ankety Jedenástka roka Tipos tretej ligy východ a zároveň i ankety Jedenástka roka žien. 

Medzi ženami sa podľa očakávania presadili predovšetkým zástupkyne lídra prvej ligy Partizána Bardejov. V jedenástke roka sa ocitli "partizánky" Denisa Mohnacká, Michaela Mazúrová, Júlia Pivovarníková , Veronika Galarovičová a Mária Mikolajová. Michalovský Zemplín sa dočkal ocenenia zásluhou tria Patrícia Bačová, Timea Kondašová a Zita Baníková. Miesto v jedenástke roka si našli aj Diana Macková z Prešova, Karolína Dovalová zo Spišskej Novej Vsi a Tamara Ordzovenská z Popradu. 

Ocenenie pre talent roka si prevzala 16-rodná Diana Lemešová z Bardejova. 

"Som veľmi rada, že som sa sem dostala. Vôbec som to nečakala, ale asi to bude tým, že som sa dostala do prvého tímu Partizána Bardejov, ktorý vyhral Slovenský pohár. Pôvodne som ani v prvom tíme hrať nemala, ale nový tréner ma posunul hore a vybojovala som si stálu pozíciu stopérky. Naozaj som to ale nečakala a mám preto veľkú radosť. Ešte radšej ale budem, ak sa nám podarí na jar vyhrať majstrovský titul" vyslovila sa Diana pre TVKošice.sk. 

V mužskej kategórii dostal najviac hlasov Matúš Digoň z Giraltoviec. Do jedenástky roka ho posunulo až trinásť z pätnástich treťoligových trénerov. Okrem neho tvoria jedenástku roka brankár Jakub Giertl (Trebišov), Jozef Tirer (Svidník), Jaroslav Capkko (Trebišov), Vladimír Kražel (Trebišov), Róbert Zeher (Vyšné Opátske), Michal Turcovský (Vranov), Erik Burcák (Stropkov), Radovan Bandžuch (Vyšné Opátske), Lukáš Stanislav (Svit), Matúš Lorinčák (Trebišov). 

"Z môjho i tímového pohľadu to bola výborná jeseň. V pozícii nováčika hráme dobrý futbal a myslím si, že máme kvalitný káder. Mojim osobným cieľom bolo stať sa najlepším strelcom a som rád, že mi to vyšlo. Jedna vec je totiž chcieť a druhá dokázať to," skonštatoval so 16 gólmi najlepší strelec jesene Lukáš Stanislav zo Svitu. 

Za najlepšieho rozhodcu vyhlásili Štefana Molitorisa.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
259
videní
03:28
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
288
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1477
videní
05:46


Facebook loginGoogle login