K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Začína modernizácia električkových tratí, DPMK zmení trasy MHD

TELEVÍZIA KOŠICE, 18.11.2016 15:09 | Spravodajstvo
Z dôvodu realizácie projektu Modernizácia električkových tratí sa od utorka 22.11.2016 od 08:00 hod. mení doprava. Týka sa to liniek 7, R4, R7, 12, 19, 22 a N1, pre ktoré budú vydané nové cestovné poriadky. O ďalších zmenách v doprave bude DPMK pravidelne informovať na LCD monitoroch vo vozidlách MHD, na internetovej stránke www.dpmk.sk a tiež na zastávkach MHD.

Električková doprava nebude premávať v úseku Zimná - Technická univerzita - Botanická záhrada. Tieto električkové zastávky preto nebudú obsluhované. Električková linka 7 bude premávať odklonenou trasou Amfiteáter – Radnica Starého mesta – Hlavná pošta – Námestie osloboditeľov – Nad jazerom.
Električková linka R4 bude premávať po trase linky R7 (Vstupný areál U. S. Steel – OC Optima – Terasa – Amfiteáter)

Autobusové linky premávajúce po uliciach B. Němcovej a Zimná budú odklonené:

- Autobusová linka 12 bude premávať obojsmerne po Watsonovej ulici, kde zastaví na zastávke Obchodná akadémia. Na zastávke Technická univerzita nebude zastavovať.

- Autobusové linky 19 a 22 budú premávať obojsmerne po uliciach Letná a Komenského, kde zastavia na zastávkach Technická univerzita a Poliklinika Sever. Na zastávke Zimná nebudú zastavovať.

- Nočná autobusová linka N1 bude premávať po Watsonovej ulici, kde zastaví na zastávke Obchodná akadémia. Na zastávke Technická univerzita nebude zastavovať.

Ilustračná foto: TV KOŠICE
Zdroj: Tlačová správa DPMK

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1392
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1204
videní
02:08
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
190
videní


Facebook loginGoogle login