K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

V Auparku zaparkujete zdarma so zmenami

TELEVÍZIA KOŠICE, 01.03.2017 08:01 | Iné
Mnohí vodiči kvôli spoplatneniu nových rezidentských zón riešili parkovanie v centre aj využitím parkoviska v Auparku, ktorého celková kapacita je 1100 parkovacích miest. Od dnešného dňa Aupark začal uplatňovať avizované zmeny.

Bezplatné parkovanie má pár zmien
Doba bezplatného parkovania v pracovných dňoch sa skrátila z troch na dve hodiny. Po uplynutí tohoto času je parkovanie spoplatnené sumou 2 eurá za každú začatú hodinu. Ak ale podzemnú garáž opustíte na minimálne 3 hodiny, auto môžete v Auparku nechať ďalšie 2 hodiny počas pracovných dní zdarma. Počas víkendov a sviatkov zostáva bezplatné parkovanie bez zmeny, teda 6 hodín denne.

Aupark Košice už v januári ukončil aj vydávanie a nabíjanie kreditných parkovacích kariet. Karty s nabitým kreditom je možné využívať až do okamihu vyčerpania kreditu. Po vyčerpaní všetkých kreditov a kariet už systém nebude aktívny.

Zdražel mesačný paušál
Poslednou avizovanou zmenou, ktorá platí od 01.03. je zmena výšky mesačného paušálu. Túto možnosť využívajú hlavne tí, ktorí parkovisko využívajú pravidelne a bez časového obmedzenia. Cena sa zvýšila zo 65 eur na 100 eur mesačne. Dĺžka prenajatia a kvartálna fakturácia zostáva nezmenená.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
279
videní
01:58
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
611
videní
02:27
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1150
videní
01:53


Facebook loginGoogle login