635 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

TV Košice – Už rok sme Vašimi očami

TELEVÍZIA KOŠICE, 07.03.2017 07:00 | Iné
Prvá online televízia v Košiciach oslavuje rok. Vďaka originálnej myšlienke  môžu byť jej fanúšikovia divákmi aj  reportérmi zároveň.

Televízia Košice je kombináciou spravodajstva, publicistiky, no hlavne dáva prednosť informáciám a tipom samotných divákov. Tí veľmi rýchlo a jednoducho dokážu pridať akúkoľvek relevantnú reportáž, ktorá je im tématicky najbližšia. Bežne sa stáva, že východniari  prostredníctvom smartfónu upozornia na komplikácie na cestách, pozvú na výstavu, pridajú zábery z amatérskeho zápasu či potuliek po východe. Po roku pridáva Televízia Košice aj možnosť pridávať reportáže priamo cez počítač, aby tak  ponúkla alternatívu pridávania obsahu.

"Máme za sebou prvý rok fungovania, ľudia sú stále viac interaktívni, učia sa pridávať reportáže, a tým upozorňujú na to, čo ich zaujíma ale aj trápi. Najzaujímavejšie tipy na reportáže následne spracujeme aj v našej redakcii, vďaka čomu dokážeme problém vyriešiť, alebo naň dostatočne upozorniť," hovorí za Televíziu Košice Peter Herman.

Presne pred rokom v Košiciach vznikol formát, aký na Slovensku a ani v strednej Európe doposiaľ neexistoval, keďže ide o jedinečnú a špeciálne navrhnutú aplikáciu, ktorá je voľne dostupná pre každého používateľa. Za prvý rok fungovania priniesla viac ako 1300 reportáží.

Používatelia môžu po jednoduchej registrácii na stránke www.tvkosice.sk publikovať vlastné reportáže, videá, fotky.  Stačí aplikácia, ktorá je voľne dostupná v Apple Store i Google Play Store, a zdieľať. Aj vy môžete byť súčasťou Televízie Košice.  

Pozrite si vo videu výber toho najzaujímavejšieho, čo sme vám za rok na tvkosice.sk priniesli.

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
608
videní
01:14
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
369
videní
01:38
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
315
videní
02:45
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
290
videní
02:40


Facebook loginGoogle login