1053 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

VIDEO: Oslavy Dňa mesta Košice uzavrel Galaprogram

TELEVÍZIA KOŠICE, 09.05.2017 07:55 | Kultúra
Uplynulá nedeľa sa niesla v slávnostnom duchu. Oslavovalo naše mesto, Košice. Program každoročne vytvárajú hrdí Košičania, jeho milovníci a na záver je to špeciálny hosť, a inak tomu nebolo ani tento rok. Galaprogram je vždy vyvrcholením osláv dní mesta Košice a tradične sa koná pred budovou Magistrátu. Tento rok sa však pre počasie presunul do interiéru Spoločenského pavilónu.

Galavečer otvorilo viac ako 100 tanečníkov skupiny DS studio, ktorí sa svojím tancom rozplynuli medzi divákov. Potom sa už na pódiu predstavil orchester Klasik Band, za ktorým sa podelila o svoj talent už speváčka aj divadelná herečka Sima Martausová. Súčasťou programu bola aj Lina Mayer, ktorá si pri tejto príležitosti zaspievala pred domácim publikom. Mnoho ľudí si ani neuvedomuje, že speváčka je Slovenka a dokonca Košičanka aj napriek tomu, že jej pesničky poznajú.

Špeciálnym hosťom večera bola rocková hviezda českej scény, David Koller aj s kapelou. Ich koncertom sa nálada ešte viac rozprúdila, publikum si spievalo známe hity Lucie a Spoločenský pavilón v závere dostal Po vyžiadanom prídavku, ktorým nebolo nič iné, ako skladba Černí Andělé si diváci užili ohňostroj, ktorý bol finálnou bodkou za Dňom mesta Košice.

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

622
videní
05:58
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
734
videní
04:07
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1412
videní
02:33


Facebook loginGoogle login