K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Váš tip

Steelers si vybojovali prvé víťazstvo

Tomas Hronsky, 28.05.2017 13:02 | Šport
Tím amerického futbalu Cassovia Steelers si v sobotu 27.mája zmeral sily pred domácim publikom s Patriotmi zo Zvolena. Zápas sa odohral na ihrisku košického tímu v neďalekej obci Paňovce. Steelers viditeľne zapracovali na svojom oslabenom útoku. Dobrým ťahom trénera sa ukázali aj pozičné zmeny v tíme. Hádam najvýraznejšou bol posun quarterbacka #10 Michala Bednára z náhradníka na post startera.

Od začiatku domáci dominovali na ihrisku a celý zápas si udržiavali vedenie. Košičania sa klasicky snažili dominovať práve behovou hrou, z ktorej aj trikrát skórovali. Dva touchdowny behom si pripísal #45 Maroš Fülöp a jeden #21 Jozef Drábik.
Vzduchom sa Steelers hra tiež darila, o čom svečí aj množstvo skompletovaných nahrávok a hlavne touchdown po spolupráci #10 Michala Bednára a #21 Jozefa Drábika.

Pri troch z týchto touchdownov sa podarilo získať 2 extra body behmi #22 Šimona Baloga, čím Steelers nazbierali dokopy 30 bodov.

Obrana domácich sa tiež nenechala zahanbiť a úspešne eliminovala behovú hru Zvolena, ktorá im nepriniesla žiadne body. Passovou hrou (nahrávka smerom dopredu) dokázali hostia skórovať len raz a extra bod za úspešný kop do bránky im získal 7 bodov.

Zápas sa skončil prvým víťazstvom Košičanov v tohtoročnej sezóne. Veríme, že je predzvesťou zlepšovania košického amerického futbalu.

GO STEELERS!

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Aktuálne reportáže

Nové
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
71
videní
02:11
Nové
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
209
videní
01:43
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
455
videní
03:22
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
206
videní
05:43


Facebook loginGoogle login