Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Košičania sa rozlúčili so sezónou v Žiline

Tomas Hronsky, 11.06.2017 09:17 | Šport
Svoj posledný zápas v tohtoročnej sezóne SFL 2017 odohrali Košičania na pôde Žiliny Warriors v Hričovskom Podhradí.
Oklieštená zostava Cassovie Steelers ukázala, že sa nemieni vzdať ľahko, aj keď postup do play off je pre nich nemožný.
Zápas od prvých sekúnd sľuboval tvrdé súboje o každý yard na ihrisku. Obrany oboch tímov chvíľami pôsobili ako neprekonatelné prekážky. V prvej štvrtine sa ani jeden tím nedostal na dosah endzóny.
Zmeniť skóre sa podarilo až Žilinčanom, pred polčasom po dlhom a vyčerpávajúcom drive si vybojovali touchdown behom.
Útok Steelers sa tiež posúval dopredu a vytváral tlak na domácich, ale nakoniec vždy narazil na nepriepustnú hradbu žilinských bojovníkov.
Na konci tretej štvrtiny skórovali Žilinčania so special tímom po takzvanej trick play. Nakoniec si poistili víťazstvo tesne pred koncom aj passovým touchdownom.
Cassovia Steelers sa nakoniec rozlúčila s touto sezónou prehrou 19:0 a celkovo skončila na poslednom 6. mieste.
Dúfame, že sa Košičanom podarí vyriešiť problém s akútnym nedostatkom hráčov, aby v ďalšej sezóne bojovali v play off.