K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Cassovia Steelers ukončila sezónu gala večerom

Tomas Hronsky, 20.06.2017 13:36 | Kultúra
Šport, to nie je len tvrdá drina a nikdy sa nekončiaci kolotoč tréningov. Hráči sa potrebujú aj kultúrne vyžiť. A práve na to svojim hráčom klub Cassovia Steelers usporiadal spoločenskú akciu, spojenú aj s udeľovaním personálnych ocenení za výkony v práve ukončenej sezóne SFL 2017.
Celým programom nás sprevádzali moderátori večera #5 Dominik Čiesla a #55 Tomáš Hronský. Pripravené boli rôzne prezentácie, dokrútky, rozhovory, highlighty a dokonca i krátkometrážny film „The man who trains“. Tieto materiály boli uvádzané medzi jednotlivými oceneniami na odľahčenie napätia pri vyhlasovaní cien.
Priblížme si trochu jednotlivé kategórie. Ako prvá sa udeľovala nehráčska trofej za Najväčší prínos pre klub. Nominovaní boli: Patrik Takáč, #55 Tomáš Hronský a #53 Matej Engler. Víťaza #53 Mateja Englera prišiel oznámiť a cenu odovzdať prezident klubu Jozef Chaloupka, po ktorom bola táto trofej aj pomenovaná.
Druhá cena, pomenovaná Jumping Jack Trophy, podľa obľúbenej rozcvičky nášho tímu, bola udeľovaná skokanovi roka, respektíve hráčovi, ktorý dokázal svoj výkon oproti minulému roku najviac zlepšiť. Nominovaní boli #25 Andrii Bodnár, #99 Lukáš Vaško a #10 Michal Bednár. Cenu si odniesol quarterback #10 Michal Bednár, ktorú mu odovzdal viceprezident klubu #20 Peter Malatin.
Cenu pre najlepšieho nováčika udeľoval #52 Radovan Matesz, keďže bola pomenovaná práve po ňom. Nominovaní v tejto kategórii boli #50 Jakub Halas, #91 Marcel Vlček a #90 Dominik Schürger. Rozhodovanie bolo veľmi tesné, ale nakoniec si cenu odniesol #50 Jakub Halas.
Štvrtou cenou bola J.J. Bross Trophy za MVP Offense, alebo najužitočnejšieho hráča útoku. Nominovaní za svoje výkony boli #10 Michal Bednár, #22 Šimon Balog a #45 Maroš Fülӧp. Cenu odovzdávali spoločne bratia Tomáš a Patrik Jarušinskí, ktorú si prebral #45 Maroš Fülӧp.
Posledné ocenenie bolo za najužitočnejšieho hráča obrany pomenované po Ondrejovi Draveckom, ktorý samozrejme osobne cenu odovzdával. Nominovaní boli #99 Lukáš Vaško, #52 Radovan Matesz a #5 Dominik Čiesla. Cenu si nakoniec prebral #52 Radovan Matesz, i keď musíme priznať, že publikum malo iného favorita.
Program sa ale ešte neskončil a v ohlásenú hodinu prišlo žrebovanie tombolových lístkov. Lukratívnych 15 cien venovaných našimi hráčmi bolo udelených šťastným výhercom. Potom už nasledovala len voľná zábava.

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
333
videní
03:28
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
606
videní
04:23
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1932
videní
03:45
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
664
videní


Facebook loginGoogle login