K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

DOPRAVA: Od soboty uzavrú na Terase ďalší úsek

TELEVÍZIA KOŠICE, 17.08.2017 17:08 | Doprava
Od soboty 19. augusta bude úplne uzavretý úsek Popradskej ulice od odbočky z Triedy SNP, v smere k meniarni DPMK /pri heliporte UNLP/. Úsek bude uzatvorený obojsmerne.

Obchádzka obojsmerne v trase Trieda SNP - križovatka Trieda SNP x Ipeľská x Ondavská - Ipeľská smer KVP. Od križovatky Popradská x Ipeľská smer Amfiteáter bude ulica Popradská neprejazdná /zaslepená/. Pre obsluhu zaslepenej časti Popradskej ulice bude možné odbočiť z Popradskej pri reštaurácii Pod lipou doľava na Ipeľskú smer TriedaSNP /UNLP/.

Táto úplná uzávierka sa skončí v nedeľu večer, od pondelka 21. augusta rána bude tento úsek Popradskej ulice uzavretý čiastočne - s možnosťou jednosmerného prejazdu od Amfiteátra. V smere od KVP bude vjazd do Popradskej pri reštaurácii Pod lipou možný, ale Popradská ulica bude v tomto smere len slepou ulicou.

Táto dočasná úprava dopravného značenia bude trvať až do ukončenia prác na kábelovode v tomto úseku Popradskej ulice /cca tri týždne/. Eurovia sa súčasne ospravedlňuje za zníženie plynulosti dopravy v mieste staveniska.

Zdroj: Pavel Titl
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

Váš tip
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1041
videní
2965
videní
01:57
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
4158
videní
03:26


Facebook loginGoogle login