K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

FOTO: Obytný súbor Panoráma sa čoskoro rozrastie

TELEVÍZIA KOŠICE, 30.10.2017 17:39 | Iné
Obytný súbor Panoráma chce developer v najbližších rokoch rozširovať. Pribudnúť majú dva nové bytové domy a prevádzky občianskej vybavenosti. Zámer developera je aktuálne vo fáze posudzovania vplyvov na životné prostredie, verejnosť má na vyjadrenie alebo pripomienkovanie zámeru 21 dní.

O projekte Panoráma 5
V susedstve už existujúceho obytného súboru na Jelšovej ulici majú vzniknúť dva nové viacpodlažné bytové domy. Každý z nich bude mať 67 bytov, pričom sú riešené všetky typy - od jednoizbových až po štvorizbové. Objekty sú riešené tak, aby bola možná variabilita spájania alebo zmenšovania plôch, počet bytov sa tak môže čiastočne meniť podľa aktuálnych požiadaviek. Súčasťou obytného súboru bude dvor s parkom, detské alebo multifunkčné ihrisko. V jednom z objektov projekt ráta aj s prevádzkami občianskej vybavenosti, k dispozícii bude celkovo 249 parkovacích miest.

Termín realizácie a celkové náklady
V prípade, že projekt bude schválený a získa všetky potrebné povolenia, s výstavbou by sa mohlo začať už v polovici budúceho roka. Termín dokončenia je stanovený na prvý polrok 2020. Celkové náklady sú odhadované na takmer 10 miliónov eur.

Zdroj foto: Enviroportál & MM Invest Košice, s.r.o.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1942
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
768
videní
01:13
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
3418
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1141
videní
01:54


Facebook loginGoogle login