K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

FOTO: Cestujúca bez lístka napadla revízora nožom

TELEVÍZIA KOŠICE, 30.01.2018 12:06 | Spravodajstvo
Dnes ( 30.01. ) krátko predpoludním došlo v električke číslo 2 k incidentu, pri ktorom cestujúca pri prepravnej kontrole bodla revízora nožom. Po ohlásení incidentu na dispečing DPMK, prišli na miesto policajné hliadky a záchranka.

Električková doprava na Kuzmányho ulici bola zastavená, cestujúci električku opustili a zasiahla polícia. Podľa našich informácií, podozrivá žena bola políciou zadržaná, zraneného muža záchranka previezla do nemocnice. Električková doprava bola v úseku nahradená autobusovou dopravou.

Podľa výpovedí cestujúcich ktorí incident videli, šťastím bolo, že muž mal na sebe vetrovku. V letných mesiacoch by podľa nich incident mohol mať oveľa vážnejšie následky.

Aktualizované 30.01.2018 o 12.45
Hovorca Košickej záchranky MUDr. Igor Krupa pre TV KOŠICE potvrdil, že "išlo o bodné poranenie hrudníka, 24-ročný pacient bol pri vedomí a stabilizovaný. Následne bol prevezený na ďalšie ošetrenie do nemocnice." Informáciu a zadržanie páchateľky následne oficiálne potvrdila aj košická polícia.

Aktualizované 30.01.2018 o 14.45
Hovorkyňa UNLP Ivana Stašková potvrdila, že zranenia revízora si vyžiadali hospitalizáciu. "
Pacient utrpel jednu bodnú ranu, momentálne je v stabilizovanom stave, mimo ohrozenia života. Pri vedomí a komunikuje. Je hospitalizovaný na Klinike úrazovej chirurgie UNLP v Košiciach." V súvislosti s incidentom dopravný podnik posilní hliadky vo vozidlách počas vykonávania prepravnej kontroly. Ako hovorkyňa DPMK Michaela Karaffová dodáva, "pri vyšetrovaní útoku budeme intenzívne spolupracovať s mestskou a štátnou políciou." V minulosti podľa nej v DPMK evidovali viacero napadnutí revízorov, nikdy však nedošlo k tak závažnému útoku.

Aktualizované 01.02.2018 12.46
Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície OR PZ v Košiciach obvinil 30-ročnú ženu z okresu Gelnica zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu v jednočinnom súbehu s prečinom výtržníctva. Žena bola umiestnená do cely policajného zaistenia a vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach spracoval podnet na jej väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na 4 až 10 rokov.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1487
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1383
videní
02:08
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
311
videní
Váš tip
Zvolebnieva sa?
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
218
videní


Facebook loginGoogle login