K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

FOTO: Prehľad obmedzení - uzávera križovatky Moldavská

TELEVÍZIA KOŠICE, 04.04.2018 14:15 | Spravodajstvo
V sobotu 7. apríla v ranných hodinách by mala byť uzavretá pre stavebné práce MET okružná križovatka Trieda SNP - Moldavská - Alejová. Prejazd bude možný cez kruhový objazd len z Triedy SNP v jednom jazdnom pruhu - doprava Moldavská smer Hornbach, a zo smeru Moldavská od Hornbachu v jednom jazdnom pruhu - iba doprava Alejová smer Železníky.
Z Moldavskej od centra mesta bude križovatka uzavretá už na úrovni výjazdu Lidl - Werferova, z Alejovej  ulice bude križovatka uzavretá na úrovni čerpacej stanice, kde bude zriadený dočasný koľajový prejazd. Pre obsluhu Triedy SNP 63-75 bude dočasne otvorený prejazd cez koľajnice s príjazdom od križovatky Trieda SNP - Bardejovská.

Doporučené obchádzky:
Smer Trieda SNP - Alejová cez Bardejovskú, Popradskú, prepojovaciu komunikáciu VŠA /Hornbach - Cassovia/. Pre smer Alejová - Trieda SNP cez Gemerskú - Rastislavovu - Štúrovu - Toryskú. Pre smer Moldavská od centra mesta - cez Toryskú - vľavo na Triedu SNP.
Vzhľadom na stavebné práce pred Steel arénou, kde bude možný prejazd iba v jednom jazdnom pruhu pre každý smer, sa doporučuje v smere do a z centra / Nám. osloboditeľov - Štúrova / využiť náhradné trasy cez Festivalové námestie resp. križovatku. VSS.

Uzávery by mali trvať predbežne až do augusta 2018.

Súvisiaci článok:
Zmeny v MHD, platné od 07.04.2018

Zdroj: Ing. Pavel Titl
Vizualizácie a foto: TV KOŠICE
 
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

2882
videní
01:57
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
3470
videní
02:34
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1598
videní
02:23


Facebook loginGoogle login