K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

FOTO: Tri detské ihriská môžete využívať len na vlastné riziko

TELEVÍZIA KOŠICE, 28.05.2018 18:40 | Spravodajstvo
Detské ihrisko na Tyršovom nábreží, v Parku Angelinum ale i na Jesennej ulici môžete v týchto dňoch navštíviť iba na vlastnú zodpovednosť. Po kontrole bezpečnostných prvkov tam boli totiž zistené viaceré nedostatky, ktoré je nevyhnutné odstrániť.

Ako nám povedal prednosta mestskej časti Košice-Staré mesto Karol Till, "bola to kontrola, ktorá sa týkala úrovne podložia, povrchu, kompletnosti zariadení, zakrytia základov, pohyblivých častí, konštrukcií, zábran a ich pevností, pevnosti nášľapných plôch, uvoľnenie dosiek, trámov, spojov. Kontrola mala za cieľ zistiť, čo sa všetko udialo za zimu vplyvom poveternostných podmienok".

Opravy budú financované mestskou časťou. Pristúpiť by sa k nim malo podľa prednostu čo najskôr. "Máme podrobnú správu z každého jedného detského ihriska. Špecializovaná firma musí zistené poruchy odstrániť. Postup prác je ale závislý od predmetnej firmy," dodal Till. Ako povedal, pri užívaní spomínaných ihrísk odporúča návštevníkom zvýšiť svoju opatrnosť. Akonáhle nebudú označené súvisiacim oznamom, nedostatky boli odstránené.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

471
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
395
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
359
videní
01:42
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1354
videní
02:27


Facebook loginGoogle login