5288 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Váš tipBez komentára

VAŠE VIDEO: Takto sa odpratáva sneh z ciest v Košiciach?

Martin Hudák, 09.01.2019 08:25 | Spravodajstvo
Všetky zaparkované autá sa dnes na Šafárikovej triede v Košiciach prebudili do zasneženého rána vďaka Kositu...Je toto odhŕňanie ciest správne? Málo času a veľa ciest? Čo v prípade poškodenia auta, je schopný Kosit priznať chybu, alebo je to opäť rýchlostne a legislatívne v poriadku...

Autor videa: Martin Hudák

Aktualizované TV KOŠICE, 09.01.2019 o 10.35, doplnenie stanoviska spoločnosti KOSIT

"Vodiči zimnej údržby spoločnosti KOSIT a.s.  sú pravidelne zaškolení ako postupovať  pri odhŕňaní snehu z komunikácii.  Na základe diváckeho videa boli osádky zimnej údržby  opätovne vyzvaní , aby rýchlosť prispôsobili lokalite, v ktorej sú nasedení v rámci zimnej údržby a to aj napriek  najväčšej snahe čo najskôr vozovku sprejazdniť. Vodiči  musia vozidlo viesť  primeranou  rýchlosťou, ktorú prispôsobujú  okrem bytovej zástavbe  aj kvalite a množstvu snehu. Dotknutým vodičom , ktorí parkovali na Šafárikovej ulici  sa ospravedlňujeme a keďže  rátame , že počas zimy môže pri prevádzke dôjsť k prípadnými  škodám, sme nato  ako spoločnosť  vopred pripravení."

-------------
Príspevok je príspevkom diváka tvkosice.sk. Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, alebo vo vašej mestskej časti existuje akýkoľvek problém alebo pozitívny príklad na ktorý chcete upozorniť, ozvite sa nám. Využiť môžete aj mobilnú aplikáciu - cez ňu je možné v reálnom čase pridať fotoreportáže alebo videá.

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
348
videní
01:39
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
228
videní
01:05
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
580
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
392
videní
01:35


Facebook loginGoogle login