6707 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

VIDEO: Zvýšili spomaľovače na Jahodnej bezpečnosť dopravy?

TELEVÍZIA KOŠICE, 28.01.2019 07:00 | Spravodajstvo
Počas leta pribudli v kopci na Jahodnej tzv. opticko – psychologické brzdy, ktoré si vyžiadali tamojší záhradkári. Tí sa sťažovali na nebezpečné jazdy motorkárov v danom úseku. Obyvatelia priľahlých obcí však tvrdia, že úsek je teraz paradoxne viac nebezpečný. Nepozdáva sa im hrúbka spomaľovačov, ani to, že sú umiestnené v zákrute.

Téme sa venujeme vo videoreportáži TV KOŠICE.

KomentárePočet príspevkov: 3

 

Miro Lipovský29.01.2019 21:25:51

Kto odhlasoval tie retardéry pýtal sa niekto vodičov.Ktorý papaláš ma tam chatu alebo sudca ktorý má známych na polícii a tý mu to zariadili a spravili. Koľko to stálo kto na tom zarobil.

 

Miro Lipovský29.01.2019 21:11:50

Teraz sa ukázalo komu trebalo tie spomaľovače.Na videu je majiteľka priľahlého bufetu na rázcestí pri stopke asi im najviac vadil ten rámus keďže to rušilo zákazníkov. Dotyčný bývajú na tej istej adrese pri ceste.Takže pani majiteľka keď chcete mať kľud tak treba si vybrať chatu na samote nie pri ceste 1 triedy. Ono je to už tak že autá aj motorky jazdia celý deň a mjú platnú STK s povolením na taký hluk.Navrhujem priamo na stopke dať rampu a keď sa pani majiteľka sa vyspí tak rampu otvorí pre autá aj motorky.Keď pribudli retardéry na pokyn mesta KE pod ktorú patrí cesta tak nech uhradí aj mesto občanom za rozbité autá od retardéra.A apropó motorky teraz jazdia po strede vozovky mimo retardérov nie 170km/h len asi 120km/h a autom je treba preletieť vyššou rýchlosťou aby to menej buchalo pani majiteľka tak asi hluk neklesol len sa zvýšil.Dopravu to nijako nezníži ani neobmedzí.

 

Palko Palkov28.01.2019 09:27:35

Nie je to dobre.Niekolko krat v tyzdni jazdim cez tento usek.Je to neprijemné,auto nadhadzuje,auta v protismere.V lete jazdievam tadial na motorke,je to este horsie.Viem,co sa tam dialo na motorkach,ale v snahe ochranit pohodu ludi v okoli,vytvorili cestu a premavku na nej este nebezpecnejsiu,ako bola do montaze retarderov

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
3482
videní
01:16
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
585
videní
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
779
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
6959
videní
02:46


Facebook loginGoogle login