7081 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

VIDEO: V Košiciach pribudlo ďalšie očkovacie centrum

Anonym, 27.02.2021 13:52 | Spravodajstvo
Košická župa na základe poverenia Ministerstva zdravotníctva otvorila dnes prvé veľkokapacitné krajské očkovacie centrum, ktoré sa nachádza na Ostrovského ulici. V rámci pilotného očkovania dorazilo približne 5 200 dávok vakcíny AstraZeneca, ktorou by mali zaočkovať učiteľov.  

Viac vo videoreportáži TV KOŠICE.

Súvisiaci článok: 
V priestoroch košickej SOŠ Ostrovského vzniklo veľkokapacitné vakcinačné centrum
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
104
videní
01:06
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
487
videní
03:08
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
311
videní
05:52
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
449
videní
03:50


Facebook loginGoogle login