2356 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

HLAS ULICE – Sú Košice mestom nelegálnych osád?

TELEVÍZIA KOŠICE, 31.05.2021 08:00 | Spravodajstvo
Košice by sme mohli nazvať mestom nelegálnych osád. Za posledné roky ich pribudlo v metropole východu vyše 20. Azda najznámejšou je osada v Mašličkove, kam sa sťahujú obyvatelia aj po búraní bytoviek na Luníku IX. Problémy však často spôsobujú aj ďalšie osady - pri Malej stanici, na Jarmočnej ulici, neďaleko teplárne, na osady s trvalým bývaním sa však menia aj niektoré časti záhradkárskych lokalít.

V uliciach sme sa preto Košičanov pýtali, či je podľa nich metropola východu mestom nelegálnych osád.

Sledujte anketu TV Košice.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
233
videní
02:46
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
303
videní
01:53
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
180
videní
01:44
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
306
videní
01:03


Facebook loginGoogle login