2820 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

VIDEO: Nevyužívané priestory Technickej univerzity nahradia multifunkčným parkom

TELEVÍZIA KOŠICE, 06.05.2022 12:54 | Spravodajstvo
Minulý týždeň sa začali búracie práce v jednom zo staromestských vnútroblokov. Starosta Igor Petrovčik na odstránenie nevyužívaného objektu apeloval niekoľko rokov. V priestoroch by mal vzniknúť multifunkčný park s priľahlým ihriskom, petangovou dráhou a venčoviskom.

Téme sa venujeme vo videoreportáži TV KOŠICE.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

1253
videní
02:57
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
558
videní
02:42
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
628
videní
02:26
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
847
videní
02:17


Facebook loginGoogle login