Vo svete sa rozbehol nový fenomén. Krajiny začínajú intenzívne uvažovať nad tým, že deťom mladším ako 16 rokov zakážu sociálne siete. Zámer ako prvá odobrila Austrália, pridala sa už aj Kanada a Británia. Ako takýto zákaz vnímajú Slováci? Zisťovali sme v uliciach metropoly východu.
Pozrite si anketu Televízie Košice.
Tagy k reportáži
KomentárePočet príspevkov: 0
Nie je pridaný žiaden komentár. Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.
KomentárePočet príspevkov: 0
Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.